10K Gold Diamond-Cut Valentino Tri-Tone Chain Anklet Made in Italy - 10" | Banter

Have a question about 10K Gold Diamond-Cut Valentino Tri-Tone Chain Anklet Made in Italy - 10"?
Need help with this 10K Gold Diamond-Cut Valentino Tri-Tone Chain Anklet Made in Italy - 10"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Anklet |
| Bracelet Length | 10 |
| Bracelet Clasp Type | Spring-Ring |
| Bracelet Chain Type | Fashion |
| Bracelet Width | 2.1 |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 040 Gauge |
| Length | 10 in |
| Width | 2.1 mm |
| Height | 0.34 mm |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Fashion |