Diamond-Cut Our Lady of Guadalupe Tri-Tone Hoop Earrings in 10K Gold | Banter

Have a question about Diamond-Cut Our Lady of Guadalupe Tri-Tone Hoop Earrings in 10K Gold?
Need help with this Diamond-Cut Our Lady of Guadalupe Tri-Tone Hoop Earrings in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Metal Finish | Satin |
| Gold Karat | 10K |
| Metal Plating Type | Rhodium |
| Rhodium | Yes |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | ear fitting - snap lock |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 2 mm |
| Height | 31.00 mm |