Cubic Zirconia 3mm Square, Round and Ball Stud Earring Set in 10K Gold | Banter

Have a question about Cubic Zirconia 3mm Square, Round and Ball Stud Earring Set in 10K Gold?
Need help with this Cubic Zirconia 3mm Square, Round and Ball Stud Earring Set in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 3.0mm |
| Stone Setting | Bead |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 3 mm |
| Height | 3.00 mm |