4mm Faceted Iridescent Cubic Zirconia Stud Earrings in 10K Gold | Banter

Have a question about 4mm Faceted Iridescent Cubic Zirconia Stud Earrings in 10K Gold?
Need help with this 4mm Faceted Iridescent Cubic Zirconia Stud Earrings in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Multi-Color |
| Stone Shape | Faceted |
| Stone Size | 4.0mm |
| Stone Setting | Glue |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Solitaire Studs |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 13.9 in |
| Width | 4.4 mm |
| Height | 5.6 mm |