14K Solid Gold Black CZ Princess-Cut 5MM Piercing Studs | Banter

Have a question about 14K Solid Gold Black CZ Princess-Cut 5MM Piercing Studs?
Need help with this 14K Solid Gold Black CZ Princess-Cut 5MM Piercing Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Black |
| Stone Shape | Princess |
| Stone Size | 5.0mm |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Piercing Earrings |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 5 mm |
| Height | 5.0 mm |