14K Gold CZ Black Martini Studs | Banter
Select Your Metal: 14K Yellow Gold
Select Your Stone: Black Cubic Zirconia Cz

Have a question about 14K Gold CZ Black Martini Studs?
Need help with this 14K Gold CZ Black Martini Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Black |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 5.0mm |
| Stone Setting | Bead |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Solitaire Studs |
| Earring Back Type | ear fitting - butterfly inside silicone |
| Product Details | |
|---|---|
| Height | 5.00 mm |