10K Solid Gold Saint Benedict Two-Tone Necklace Charm | Banter

Have a question about 10K Solid Gold Saint Benedict Two-Tone Necklace Charm?
Need help with this 10K Solid Gold Saint Benedict Two-Tone Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 19.5 mm |
| Height | 26.80 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Casted Bail |
| Width | 7.5 mm |