10K Solid Gold CZ Claddagh Two-Tone Charm | Banter

Have a question about 10K Solid Gold CZ Claddagh Two-Tone Charm?
Need help with this 10K Solid Gold CZ Claddagh Two-Tone Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.1mm |
| Stone Setting | Bead |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 16.35 mm |
| Height | 18.10 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Casted Bail |
| Width | 5.35 mm |