10K Gold CZ Heart Huggie Hoops | Banter

Have a question about 10K Gold CZ Heart Huggie Hoops?
Need help with this 10K Gold CZ Heart Huggie Hoops?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Heart |
| Stone Size | 3.0 x 3.0mm |
| Stone Setting | Shared Prongs |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 3.5 mm |
| Height | 14.00 mm |