Sterling Silver CZ Saint Jude Rectangular Necklace Charm | Banter

Have a question about Sterling Silver CZ Saint Jude Rectangular Necklace Charm?
Need help with this Sterling Silver CZ Saint Jude Rectangular Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Baguette |
| Stone Size | 2.0 x 1.6 x 1.3mm |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | White |
| Stone 2 Shape | Baguette |
| Stone 2 Size | 2.0 x 1.5 x 1.1mm |
| Stone 3 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 3 Color | White |
| Stone 3 Shape | Baguette |
| Stone 3 Size | 1.9 x 1.9 x 1.5mm |
| Stone Setting | Channel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 17.2 mm |
| Height | 27.00 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Bail |
| Width | 3.75 mm |