Solid Sterling Silver Lion Head Medallion Charm | Banter

Have a question about Solid Sterling Silver Lion Head Medallion Charm?
Need help with this Solid Sterling Silver Lion Head Medallion Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 26 mm |
| Height | 35.00 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Bail |
| Width | 9 mm |
| Height | 9 mm |