Small Princess-Cut Cubic Zirconia Cross Charm in 10K Gold | Banter

Have a question about Small Princess-Cut Cubic Zirconia Cross Charm in 10K Gold?
Need help with this Small Princess-Cut Cubic Zirconia Cross Charm in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Shape | Princess |
| Stone Size | 2.0 x 2.0mm |
| Stone Setting | Bezel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 10K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 11.65 mm |
| Height | 18.65 mm |