Simulated Opal, Freshwater Cultured Pearl and Cubic Zirconia Stud Earrings Set in 10K Gold | Banter

Have a question about Simulated Opal, Freshwater Cultured Pearl and Cubic Zirconia Stud Earrings Set in 10K Gold?
Need help with this Simulated Opal, Freshwater Cultured Pearl and Cubic Zirconia Stud Earrings Set in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 2.0mm |
| Stone 2 Type | Opal |
| Stone 2 Color | White |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 3.0mm |
| Stone 2 Class | Simulated |
| Stone 3 Type | Pearl |
| Stone 3 Color | White |
| Stone 3 Shape | Round |
| Stone 3 Size | 2.0mm |
| Pearl Type | Cultured Freshwater |
| Pearl Size | 2.0mm |
| Stone Setting | Basket |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Friction |