Lab-Created Ruby and White Cubic Zirconia Lion Head with Crown Ring in 10K Gold - Size 10 | Banter

Have a question about Lab-Created Ruby and White Cubic Zirconia Lion Head with Crown Ring in 10K Gold - Size 10?
Need help with this Lab-Created Ruby and White Cubic Zirconia Lion Head with Crown Ring in 10K Gold - Size 10?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.1 x 1.2mm |
| Stone 2 Type | Ruby |
| Stone 2 Color | Red |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 1.2mm |
| Stone 2 Class | Created |
| Stone Setting | Prong |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Ring Design | |
|---|---|
| Ring Style | Fashion |
| Standard Ring Size | 10.0 |
| Comfort Fit | true |
| Product Details | |
|---|---|
| Height | 27.00 mm |