Diamond-Cut Flared Ends Cross Charm in Sterling Silver | Banter

Have a question about Diamond-Cut Flared Ends Cross Charm in Sterling Silver?
Need help with this Diamond-Cut Flared Ends Cross Charm in Sterling Silver?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Polished |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 19 in |
| Width | 3 mm |
| Height | 29 mm |