Cubic Zirconia Tennis Bracelet in 10K Gold | Banter

Have a question about Cubic Zirconia Tennis Bracelet in 10K Gold?
Need help with this Cubic Zirconia Tennis Bracelet in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.75mm |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Metal 2 Type | Gold |
| Metal 2 Color | Yellow |
| Metal 2 Finish | Polished |
| Metal 2 Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bolo |
| Bracelet Length | 6 |
| Bracelet Chain Type | Fashion |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 6 in |
| Chain Type | Fashion |