Crystal Caged Chain Bracelet in 10K Gold - 7.5" | Banter

Have a question about Crystal Caged Chain Bracelet in 10K Gold - 7.5"?
Need help with this Crystal Caged Chain Bracelet in 10K Gold - 7.5"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Crystal |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.38mm |
| Stone Setting | Other |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Chain |
| Bracelet Length | 7.5 |
| Bracelet Clasp Type | Claw |
| Bracelet Chain Type | Fashion |
| Bracelet Width | 1.8 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7.5 in |
| Width | 1.8 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Fashion |