Child's Pink and Purple Cubic Zirconia Enamel Unicorn Stud Earrings in 10K Gold | Banter

Have a question about Child's Pink and Purple Cubic Zirconia Enamel Unicorn Stud Earrings in 10K Gold?
Need help with this Child's Pink and Purple Cubic Zirconia Enamel Unicorn Stud Earrings in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Multi-Color |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.25mm |
| Stone Setting | Wax |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Screwback |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 9.1 in |
| Width | 4.53 mm |
| Height | 7.1 mm |