Child's Pink Cubic Zirconia Bangle in 14K Gold Fill - 5.5" | Banter

Have a question about Child's Pink Cubic Zirconia Bangle in 14K Gold Fill - 5.5"?
Need help with this Child's Pink Cubic Zirconia Bangle in 14K Gold Fill - 5.5"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Pink |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 3.0mm |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K Gold Fill |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bangle |
| Bracelet Length | 5.5 |
| Bracelet Width | 47 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 5.5 in |
| Width | 47 mm |
| Height | 6.9 mm |