4mm Cubic Zirconia Tennis Necklace in 10K Gold - 22" | Banter

Have a question about 4mm Cubic Zirconia Tennis Necklace in 10K Gold - 22"?
Need help with this 4mm Cubic Zirconia Tennis Necklace in 10K Gold - 22"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 4.0mm |
| Stone Setting | 4-Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 22 |
| Necklace Clasp Type | Tongue and Groove |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 22 in |
| Clasp Type | Tongue and Groove |