3mm Princess-Cut Multi-Color Cubic Zirconia Bar Bolo Bracelet in Sterling Silver - 9" | Banter

Have a question about 3mm Princess-Cut Multi-Color Cubic Zirconia Bar Bolo Bracelet in Sterling Silver - 9"?
Need help with this 3mm Princess-Cut Multi-Color Cubic Zirconia Bar Bolo Bracelet in Sterling Silver - 9"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Multi-Color |
| Stone Shape | Princess |
| Stone Size | 3.0mm |
| Stone Setting | Bezel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bolo |
| Bracelet Length | 9 |
| Bracelet Clasp Type | Bolo |
| Bracelet Chain Type | Box |
| Bracelet Width | 4.1 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 9 in |
| Width | 4.1 mm |
| Clasp Type | Bolo |
| Chain Type | Box |