3.5mm Cubic Zirconia Beaded Five Stone Triple Strand Station Bracelet in 10K Gold - 8.0" | Banter

Have a question about 3.5mm Cubic Zirconia Beaded Five Stone Triple Strand Station Bracelet in 10K Gold - 8.0"?
Need help with this 3.5mm Cubic Zirconia Beaded Five Stone Triple Strand Station Bracelet in 10K Gold - 8.0"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 3.5mm |
| Stone Setting | Bezel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 8 |
| Bracelet Clasp Type | Claw |
| Bracelet Chain Type | Cable |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 8 in |
| Extender Length | 1 in |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Cable |