18K Gold Plated Diamond Accent Angel Necklace Charm | Banter

Have a question about 18K Gold Plated Diamond Accent Angel Necklace Charm?
Need help with this 18K Gold Plated Diamond Accent Angel Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Total Weight (CT. T.W.) | 0.00425 |
| Color | J |
| Clarity | I3 |
| Stone Type | Diamond |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Class | Natural |
| Stone Treatment | Natural |
| Stone Setting | Pav�� |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 18K Gold Plate |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 19.78 mm |
| Height | 25.76 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Casted Bail |
| Width | 6 mm |