14K Solid Gold Valentino Tri-Tone Chain Bracelet - 7" | Banter
Select Your Metal: 14K White or Yellow or Rose Gold - Out of Stock

Have a question about 14K Solid Gold Valentino Tri-Tone Chain Bracelet - 7"?
Need help with this 14K Solid Gold Valentino Tri-Tone Chain Bracelet - 7"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Rhodium | Yes |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Chain |
| Bracelet Length | 7 |
| Bracelet Clasp Type | Spring-Ring |
| Bracelet Chain Type | Valentino |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7 in |
| Height | 2.10 mm |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Valentino |