1.12mm Criss Cross Chain Necklace in 14K Solid Gold - 18" | Banter

Have a question about 1.12mm Criss Cross Chain Necklace in 14K Solid Gold - 18"?
Need help with this 1.12mm Criss Cross Chain Necklace in 14K Solid Gold - 18"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished, -, Barrel |
| Gold Karat | 14K |
| Metal Plating Type | 18K Gold |
| Plating Color | Yellow |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 18 |
| Necklace Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Fashion |
| Chain Width | 1.12 |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 020 Gauge |
| Length | 18 in |
| Clasp Type | Lobster |
| Chain Type | Fashion |