10K Semi-Solid Gold Purple Marquise CZ Trio Studs | Banter

Have a question about 10K Semi-Solid Gold Purple Marquise CZ Trio Studs?
Need help with this 10K Semi-Solid Gold Purple Marquise CZ Trio Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Purple |
| Stone Shape | Marquise |
| Stone Size | 4.0 x 2.0mm |
| Stone Setting | Shared Prongs |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Bubble |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 8.1 mm |
| Height | 4.90 mm |