10K Semi-Solid Gold Polished Flower Petal Studs | Banter

Have a question about 10K Semi-Solid Gold Polished Flower Petal Studs?
Need help with this 10K Semi-Solid Gold Polished Flower Petal Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Bubble |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 6.75 mm |
| Height | 6.25 mm |