10K Gold Diamond-Cut Open Cross Dangle Huggie Hoops | Banter

Have a question about 10K Gold Diamond-Cut Open Cross Dangle Huggie Hoops?
Need help with this 10K Gold Diamond-Cut Open Cross Dangle Huggie Hoops?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 10.8 mm |
| Height | 14.60 mm |