10K Gold CZ Studs and Continuous Hoops Set | Banter

Have a question about 10K Gold CZ Studs and Continuous Hoops Set?
Need help with this 10K Gold CZ Studs and Continuous Hoops Set?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 4.0mm |
| Stone Setting | Bead |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Extender Length | null null |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | ear fitting - butterfly inside silicone |
| Watch Design | |
|---|---|
| Model Number | ES8671U-FS3K1*2 |
| Product Details | |
|---|---|
| Height | 4.00 mm |