10K Gold CZ and Glass Multi-Colored Huggie Hoops | Banter

Have a question about 10K Gold CZ and Glass Multi-Colored Huggie Hoops?
Need help with this 10K Gold CZ and Glass Multi-Colored Huggie Hoops?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Blue |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 2.25mm |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | Yellow |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 2.25mm |
| Stone 3 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 3 Color | Purple |
| Stone 3 Shape | Round |
| Stone 3 Size | 2.25mm |
| Stone Setting | Channel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 2.5 mm |