10K Gold CZ Diamond Cut Crucifix Cross Two-Tone Necklace Charm | Banter

Have a question about 10K Gold CZ Diamond Cut Crucifix Cross Two-Tone Necklace Charm?
Need help with this 10K Gold CZ Diamond Cut Crucifix Cross Two-Tone Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 2.5mm |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 37.3 mm |
| Height | 64.40 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Casted Bail |
| Width | 11.3 mm |