10K Gold 5/8 CT. T.W. Diamond Key with Crown Necklace Charm | Banter

Have a question about 10K Gold 5/8 CT. T.W. Diamond Key with Crown Necklace Charm?
Need help with this 10K Gold 5/8 CT. T.W. Diamond Key with Crown Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Total Weight (CT. T.W.) | 5/8 |
| Color | J |
| Clarity | I3 |
| Stone Type | Diamond |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Carat Range | 1/2 Ctw - Under 1 Ctw |
| Stone Class | Natural |
| Stone Setting | Pavé |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18.73 in |
| Width | 16.07 mm |
| Height | 54.2 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Bail |
| Width | 0 mm |