Sterling Silver CZ Heart Halo Bracelet | Banter

Have a question about Sterling Silver CZ Heart Halo Bracelet?
Need help with this Sterling Silver CZ Heart Halo Bracelet?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Clear / White |
| Stone Shape | Baguette |
| Stone Size | 1.5 x 1.2mm |
| Stone Class | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | Clear / White |
| Stone 2 Shape | Baguette |
| Stone 2 Size | 1.5 x 1.3mm |
| Stone 2 Class | Cubic Zirconia |
| Stone 3 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 3 Color | Clear / White |
| Stone 3 Shape | Baguette |
| Stone 3 Size | 1.5 x 1.2 x 1.0mm |
| Stone 3 Class | Cubic Zirconia |
| Stone Setting | Bead_Grain |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 7.5 |
| Bracelet Clasp Type | Box |
| Bracelet Width | 13.92 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7.5 in |
| Width | 13.92 mm |
| Clasp Type | Box |