Yellow Ion Plated CZ Two-Piece Belly Button Ring Set - 14G | Banter
Select Your Metal: Yellow Tone

Have a question about Yellow Ion Plated CZ Two-Piece Belly Button Ring Set - 14G?
Need help with this Yellow Ion Plated CZ Two-Piece Belly Button Ring Set - 14G?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Multi-Color |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 6.0mm |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | Multi-Color |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 8.0mm |
| Stone 3 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 3 Color | White |
| Stone 3 Shape | Round |
| Stone 3 Size | 6.0mm |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Metal Plating Type | Ion-Plated |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Belly Button Ring |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 014 Gauge |
| Length | 21 in |
| Height | 21.00 mm |