Rose Ion Plated CZ Solitaire Curved Belly Button Ring - 14G | Banter

Have a question about Rose Ion Plated CZ Solitaire Curved Belly Button Ring - 14G?
Need help with this Rose Ion Plated CZ Solitaire Curved Belly Button Ring - 14G?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 5.0 x 8.0mm |
| Stone Setting | 3-Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | Rose |
| Metal Plating Type | Ion-Plated |
| Plating Color | Rose |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Belly Button Ring |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 014 Gauge |
| Width | 8 mm |
| Height | 23 mm |