10K White Gold Chain Framed Jesus Medallion Necklace Charm | Banter
Select Your Metal: White Gold - Out of Stock

Have a question about 10K White Gold Chain Framed Jesus Medallion Necklace Charm?
Need help with this 10K White Gold Chain Framed Jesus Medallion Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 33.5 mm |
| Height | 45.00 mm |