Cubic Zirconia Oval ID Bracelet in 10K Gold - 7.25" | Banter

Have a question about Cubic Zirconia Oval ID Bracelet in 10K Gold - 7.25"?
Need help with this Cubic Zirconia Oval ID Bracelet in 10K Gold - 7.25"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Strand |
| Bracelet Length | 7.25 |
| Bracelet Clasp Type | Claw |
| Bracelet Chain Type | Curb |
| Bracelet Width | 4.4 |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 120 Gauge |
| Length | 7.25 in |
| Width | 4.4 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Curb |