Cubic Zirconia Nail Paper Clip Bangle in 10K Gold | Banter

Have a question about Cubic Zirconia Nail Paper Clip Bangle in 10K Gold?
Need help with this Cubic Zirconia Nail Paper Clip Bangle in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.25mm |
| Stone Setting | Shared Prongs |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bangle |
| Bracelet Length | 6.95 |
| Bracelet Width | 1.5 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 6.95 in |
| Width | 1.5 mm |
| Height | 52.00 mm |