Child's Rainbow Glitter Enamel Unicorn Pendant in Sterling Silver - 15" | Banter

Have a question about Child's Rainbow Glitter Enamel Unicorn Pendant in Sterling Silver - 15"?
Need help with this Child's Rainbow Glitter Enamel Unicorn Pendant in Sterling Silver - 15"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 20.08 |
| Necklace Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Rolo |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 025 Gauge |
| Length | 20.08 in |
| Width | 12.3 mm |
| Height | 2.9 mm |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Rolo |