Child's Freshwater Cultured Pearl Stretch Bracelet with ©Disney Minnie Mouse and Heart Charms in 10K Gold - 4.75" | Banter

Have a question about Child's Freshwater Cultured Pearl Stretch Bracelet with ©Disney Minnie Mouse and Heart Charms in 10K Gold - 4.75"?
Need help with this Child's Freshwater Cultured Pearl Stretch Bracelet with ©Disney Minnie Mouse and Heart Charms in 10K Gold - 4.75"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Pearl Type | Cultured Freshwater |
| Pearl Size | 3-1/2 - 4mm |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 4.75 |
| Bracelet Width | 4.79 |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 025 Gauge |
| Length | 4.75 in |
| Width | 4.79 mm |