Child's Freshwater Cultured Pearl and Blue Cubic Zirconia Crescent Moon Stud Earrings in 10K Gold | Banter

Have a question about Child's Freshwater Cultured Pearl and Blue Cubic Zirconia Crescent Moon Stud Earrings in 10K Gold?
Need help with this Child's Freshwater Cultured Pearl and Blue Cubic Zirconia Crescent Moon Stud Earrings in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Pearl |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 2.5mm |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | Blue |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 1.5 x 1.25mm |
| Pearl Type | Cultured Freshwater |
| Pearl Size | 2.5mm |
| Stone Setting | Glue |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Screwback |