Child's Cubic Zirconia Angel Charm in 10K Gold | Banter

Have a question about Child's Cubic Zirconia Angel Charm in 10K Gold?
Need help with this Child's Cubic Zirconia Angel Charm in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 2.0 x 1.5 x 1.0mm |
| Stone Setting | Shared Prongs |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 10.35 mm |
| Height | 16.75 mm |