Child's 10K Solid Gold CZ and Synthetic Ruby Cherry Studs | Banter

Have a question about Child's 10K Solid Gold CZ and Synthetic Ruby Cherry Studs?
Need help with this Child's 10K Solid Gold CZ and Synthetic Ruby Cherry Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Green |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.0mm |
| Stone 2 Type | Ruby |
| Stone 2 Color | Red |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 1.0mm |
| Stone 2 Class | Created |
| Stone Setting | Pavé |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | ear fitting - screwback inside silicone |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 5.1 mm |
| Height | 5.2 mm |