Solid Stainless Steel Iridescent Crystal Belly Button Ring - 14G 3/8” | Banter

Have a question about Solid Stainless Steel Iridescent Crystal Belly Button Ring - 14G 3/8”?
Need help with this Solid Stainless Steel Iridescent Crystal Belly Button Ring - 14G 3/8”?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Crystal |
| Stone Color | Multi-Color |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 2.8mm |
| Stone 2 Type | Crystal |
| Stone 2 Color | Multi-Color |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 1.7mm |
| Stone Setting | Bezel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K Gold Plate |
| Metal Plating Type | Gold Plate |
| Metal 2 Type | Copper |
| Metal 2 Color | White |
| Metal 2 Finish | Polished |
| Plating Color | Yellow |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Belly Button Ring |
| Body Jewelry Gauge | 014 Gauge |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 014 Gauge |
| Width | 10.3 |
| Height | 15.00 mm |