14K Gold Plated CZ Five-Stone Hoops | Banter

Have a question about 14K Gold Plated CZ Five-Stone Hoops?
Need help with this 14K Gold Plated CZ Five-Stone Hoops?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 3.5mm |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K Gold Plate |
| Metal Plating Type | Gold Plate |
| Plating Color | Yellow |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 3.5 mm |
| Height | 15.43 mm |