120 Gauge Bevelled Curb Chain Necklace in 10K Hollow Gold Bonded Sterling Silver - 20" | Banter

Have a question about 120 Gauge Bevelled Curb Chain Necklace in 10K Hollow Gold Bonded Sterling Silver - 20"?
Need help with this 120 Gauge Bevelled Curb Chain Necklace in 10K Hollow Gold Bonded Sterling Silver - 20"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K Gold Over Silver |
| Metal Plating Type | Gold Over Silver |
| Rhodium | Yes |
| Plating Color | Yellow |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 20 |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Curb |
| Chain Width | 5.3 |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 120 Gauge |
| Length | 20 in |
| Width | 5.3 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Curb |