10K Semi-Solid Gold Pink and White CZ Baguette Two-Stone Studs | Banter

Have a question about 10K Semi-Solid Gold Pink and White CZ Baguette Two-Stone Studs?
Need help with this 10K Semi-Solid Gold Pink and White CZ Baguette Two-Stone Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Pink |
| Stone Shape | Baguette |
| Stone Size | 4.0 x 2.0mm |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | White |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 2.0mm |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Bubble |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 4.9 mm |
| Height | 5.00 mm |