10K Gold Bonded Double Flat Curb and Mirror Cable Chain - 17" | Banter

Have a question about 10K Gold Bonded Double Flat Curb and Mirror Cable Chain - 17"?
Need help with this 10K Gold Bonded Double Flat Curb and Mirror Cable Chain - 17"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K Gold Over Silver |
| Metal 2 Type | Sterling Silver |
| Metal 2 Finish | Polished |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 15 |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Curb |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 060 Gauge |
| Length | 15 in |
| Extender Length | 2 in |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Curb |