014 Gauge Barbell with Cubic Zirconia in 10K Gold | Banter

Have a question about 014 Gauge Barbell with Cubic Zirconia in 10K Gold?
Need help with this 014 Gauge Barbell with Cubic Zirconia in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 10K |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Barbell |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 014 Gauge |
| Width | 4.2 mm |
| Height | 4.2 mm |