014 Gauge 5mm Cubic Zirconia Solitaire Belly Button Ring in Solid 10K Rose Gold | Banter
Select Your Metal: 10K Rose Gold - Out of Stock

Have a question about 014 Gauge 5mm Cubic Zirconia Solitaire Belly Button Ring in Solid 10K Rose Gold?
Need help with this 014 Gauge 5mm Cubic Zirconia Solitaire Belly Button Ring in Solid 10K Rose Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 5.0mm |
| Stone Setting | Basket |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Rose |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Curved Barbell |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 014 Gauge |
| Length | 10 in |
| Width | 5.5 mm |
| Height | 5.5 mm |